angajam reprezentant vanzari

Angajam reprezentant vanzari

Oferta expirata
2500 RON

Buftea, Ilfov
19000165801

SC ROOF TILES DISTRIBUTION SRL cu sediul in Brasov si PL loc. Vidra Jud ILfov angajeaza reprezentant vanzari pentru zona Bucuresti Ilfov .
Acest serviciu presupune deplasarea in teren pentru identificarea santierelor in lucru, respectiv potentiali clienti.
Responsabilitati:
- Identificarea potentialilor clienti
- Promovarea produselor si serviciilor companiei.
- Vanzarea solutiilor, serviciilor si produselor companiei pentru realizarea tintelor propuse;
- Consilierea clientilor pentru alegerea deciziei optime;
- Intocmirea ofertelor comerciale si economice in forma scrisa;
- Ofera suport post vanzare;
Candidatul ideal:
- Experienta in vanzarea sau ofertarea de materiale pentru acoperisuri.
- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
- Inclinare catre indeplinirea obiectivelor propuse;
- Sociabilitate, atitudine pozitiva si optimista, incredere, initiativa si perseverenta;
- Cunostinte operate PC
Oferta:
- Salar fix+ comision in functie de realizari;
- Lucru intr- o companie dinamica si flexibila ;
- Cursuri de specialitate si pregatire continua;
- Posibilitatea de avansare in cadrul companiei.

Formular contact

Alte anunturi ale acoperismagazin